Inżynier Procesu

Lokalizacja: Oziemkówka 57A (k. Garwolina)

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Inżynier Procesu Miejsce pracy: Oziemkówka 57A (k. Garwolina) (mazowieckie, Polska) Nr ref.: IP Branża: - Inne - Inżynieria - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat

Opis stanowiska pracy:

  • Programowanie maszyn CNC: giętarek CNC, robotów spawalniczych, lasera
  • Rozwiązywanie bieżących problemów procesowych
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym, jakościowym i wydajnościowym
  • Udział i nadzór nad wdrożeniami nowych wyrobów, technologii na produkcję
  • Inżynieria procesów produkcyjnych
  • Tworzenie instrukcji procesowych i prowadzenie szkoleń
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i procesową
  • Nadzór nad testami i próbami technologicznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Biegła znajomość programu MS Excel
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Mile widziana znajomość programu AUTOCAD i SolidWorks
  • Mile widziana znajomość procesów spawania, malowania proszkowego, lub cięcia laserowego

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie

Szanowny Kandydacie!  Wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę zgadza się Pan / Pani  na przetwarzanie przez naszą Spółkę dodatkowych danych osobowych, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (np. Pana / Pani zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Pana / Pani imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chce Pan/Pani, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Panu /Pani, uprzejmie prosimy o nie zamieszczanie ich w swoich dokumentach. Pana /Pani zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Może Pan/Pani  ją cofnąć w każdym momencie, jednak nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - dalej RODO informujemy, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polargos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Deptak 17, 04-956 Warszawa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

Dodano dnia: 13-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji