Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: SDT

Branża:

- Bankowość
- Finanse / Ekonomia
- Obsługa klienta
- Analiza / Ryzyko
- Bankowość detaliczna
- Bankowość inwestycyjna
- Bankowość korporacyjna / SME
- Pośrednictwo finansowe
- Audyt / Podatki
- Doradztwo / Konsulting
- Kontroling
- Księgowość
- Rynki kapitałowe
- Analiza
- Finanse / Bankowość / Ubezpieczenia

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Dołącz do nas!

Sixt rent a car zatrudni

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i obsługa harmonogramów spłat do instytucji finansowych (banki, firmy leasingowe, fundusze inwestycyjne)

  • Bieżąca współpraca z instytucjami finansowymi w ramach obsługi umów kredytowych, pożyczkowych i leasingowych

  • Przygotowywanie raportów i informacji na potrzeby instytucji finansujących

  • Uzgodnienia rozrachunków i potwierdzenia sald z bankami i firmami leasingowymi

  • Przygotowanie wniosków kredytowych / leasingowych

  • Realizacja przelewów bankowych w ramach płatności rat z tytułu zobowiązań finansowych

  • Obsługa faktoringu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe Finanse / Ekonomia

  • 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi systemów bankowości elektronicznej dla firm

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności: Excel

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: katarzyna.hajkowicz@sixt.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dodano dnia: 13-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji