Pracownik ds. obsługi maszyn CNC

Lokalizacja: Dopiewo

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Pracownik ds. obsługi maszyn CNC Miejsce pracy: Dopiewo (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: POCNC/SMO/062018 Branża: - Produkcja - Inżynieria Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań Smochowice

Zadania:

  • obsługa elektronarzędzi (frezarka, szlifierka, suwmiarka)
  • dbanie o wysoką jakość produkowanych wyrobów
  • inne prace manualne zlecone przez przełożonego
  • praca na stanowisku operatora CNC

Dlaczego warto?

  • umowa o pracę (po okresie próbnym)
  • wynagrodzenie ok. 19 zł/h brutto
  • przeszkolenie wdrażające do obowiązków
  • bardzo dobra atmosfera
  • praca od poniedziałku do piątku

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego (lub chęć nauki)
  • zdolności manualne
  • chęć dalszego rozwoju

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta to wyślij do nas swoje CV - możliwe czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 12-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji