Pracownik przygotowania produkcji

Lokalizacja: Dopiewo

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Pracownik przygotowania produkcji Miejsce pracy: Dopiewo (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: PPP/SMA/062018 Branża: - Produkcja - Praca fizyczna Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • dbałość o wysoką jakość wytworzonych produktów
  • wycinka płyt oraz przygotowanie ich do dalszej produkcji
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac manualnych zleconych przez przełożonego

Oczekiwania:

  • status studenta
  • umiejętność czytania rysunku technicznego (lub chęć do nauki)
  • zdolności manualne
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości ok. 3000 zł brutto
  • praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • szkolenie wewnętrzne
  • bardzo dobra atmosfera w pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to otwórz się na współpracę z nami i już dziś wyślij do nas swoje CV - możliwe że czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 12-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji