Administrator Kontraktu - Kontroler Kosztów

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Administrator Kontraktu - Kontroler Kosztów Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska) Branża: - Budownictwo - Finanse / Ekonomia - Inżynieria Forma zatrudnienia: pełen etat

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w Polsce dzięki konsekwentnej polityce jakości oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisko:

Głównym zadaniem jest wsparcie zespołu zarządzającego projektem inwestycyjnym (rewitalizacja obiektów mieszkalno-usługowych) w zakresie akceptacji powstania kosztów oraz jego rozliczenia w oparciu o faktury i protokoły odbioru.

Zadania:

  • Monitorowanie wykonania budżetu kontraktu w tym cykliczna estymacja jego realizacji.
  • Akceptowanie kosztów przed ich powstaniem z uwzględnieniem przyjętego budżetu
  • Weryfikacja faktur i protokołów odbioru prac
  • Akcept merytoryczny w systemie informatycznym ( Xpertis) faktur kosztowych
  • Weryfikacja podpięcia dokumentu pod projekt
  • Kompletowanie dokumentacji papierowej w segregatorze
  • Monitorowanie terminów kluczowych projektu
  • Prowadzenie komunikacji z inwestorem w tym składanie dokumentów do Inwestora wraz z pismami przewodnimi, monitorowanie terminów kluczowych, tworzenie i weryfikacja projektów umów i aneksów oraz składanie ich do Inwestora.
  • Nadzór nad korespondencją wychodzącą i przychodzącą od Inwestora
  • Przygotowywanie dokumentacji do zapytań ofertowych.
  • Rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców
  • Bardzo dobra znajomość Prawa Zamówień Publicznych.

Profil Kandydata:

  • Doświadczenie w controllingu kosztów
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu finansów i controllingu
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia kompetencji
  • Praca w dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesująca praca w dużej organizacji funkcjonującej w Łodzi i województwie łódzkim
  • Atrakcyjny pakiet socjalny ( dofinansowanie do karty MultiSport i pakiet medyczny)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego za pomocą:

Dodano dnia: 12-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji