Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Inspektor ds. bhp

Lokalizacja: Zielona Góra

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Zielona Góra (lubuskie, Polska)

Branża:

- BHP / Ochrona środowiska
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Zadania:

  • realizowanie zadań wynikających z przepisów prawa w zakresie BHP i PPOŻ

  • prowadzenie szkoleń z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ppoż. dla pracowników

  • prowadzenie analizy zdarzeń wypadkowych oraz przygotowywanie dokumentacji

  • inicjowanie i wdrażanie działań związanych z poprawą bezpieczeństwa i higieny pracy oraz propagowaniem kultury bezpieczeństwa wśród pracowników

  • prowadzenie kontroli stanu bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie Spółki

  • przygotowywanie raportów oraz analiz dotyczących zagadnień BHP

  • pełnienie roli eksperta w zakresie doradztwa związanego z przepisami BHP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • mile widziane doświadczenie w pracy, w obszarze BHP, najlepiej w firmie produkcyjnej

  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów i regulacji BHP

  • uprawnienia inspektora PPOŻ

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

  • mile widziane ukończone szkolenie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dostęp do pakietu szkoleń

<p style=''text-align:' center;'=''>Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NOVITA S.A., ul. Dekoracyjna 3, 65 – 722 Zielona Góra, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.

Dodano dnia: 12-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji