Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

IT Recruitment Consultant

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: mazowieckie, Polska
Nr ref.: W90618WWA

Branża:

- Human Resources / Zasoby ludzkie
- IT - Administracja
- Sprzedaż

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie i poszerzanie grupy nowych Klientów w obszarze IT,

  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych,

  • Badanie potrzeb, doradztwo, budowanie relacji z potencjalnymi klientami,

  • Analiza rynku kandydatów i aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowiska w branży IT,

  • Samodzielna realizacja end-to-end projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla z rynku IT.

Wymagania:

  • Doświadczenie w inicjowaniu rozmów z potencjalnymi klientami,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych oraz  budowania relacji,

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży i/lub rekrutacji (obszar IT 1-2 lata),

  • Znajomości specyfiki polskiego rynku rekrutacyjnego,

  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży usług HR,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (rosyjski będzie atutem),

  • Otwartość na nowe doświadczenia i chęć zdobywania wiedzy,

  • Dobra znajomość programów pakietu Office,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie premiowe związane z pozytywnym zamykaniem projektów rekrutacyjnych,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Udział w konferencjach, certyfikacjach i szkoleniach,

  • Brak dress-code (poza sytuacjami oficjalnymi) niekorporacyjny klimat,

  • Strefa relaksu (TV, konsola do gier playstation4),

  • Nowoczesne biuro z w pełni wyposażoną kuchnią i dostępem do dobrej kawy i herbaty.

Dodano dnia: 12-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji