Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik Działu Ofertowania

Lokalizacja: Radom

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Radom (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: PdzO

Branża:

- Budownictwo
- Finanse / Ekonomia
- Inżynieria

Forma zatrudnienia: pełen etat

Opis stanowiska

  • Analiza dokumentacji przetargowej pod względem wymagań formalnych, projektowych i technicznych

  • Sporządzanie i kontrola wycen na podstawie informacji z działu realizacji i wycen własnych

  • Analiza wycen

  • Nadzór nad biegiem oferty, doradztwo i utrzymywanie kontaktu z klientem

  • Koordynacja prac związanych ze złożeniem oferty

  • Udział w negocjacjach związanych ze złożonymi ofertami

  • Przekazanie ofert do realizacji

  • Współpraca z działem realizacji kontraktów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 5 lat

  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad, MS Project)

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjnych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktową

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach

  • Pracę w ambitnym i przyjaznym zespole

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

Dodano dnia: 12-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji