Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia

Lokalizacja: Gliwice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia Miejsce pracy: Gliwice (śląskie, Polska) Nr ref.: 3741 Branża: - Inżynieria - Kontrola jakości - Motoryzacja - Motoryzacja - Inne - Zarządzanie jakością - Zapewnienie jakości Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Współpracujemy z firmą, która jest częścią międzynarodowej struktury o prawie 100-letniej historii. Gliwicki zakład należy do najnowocześniejszych tego typu fabryk w Polsce i na świecie. W ciągu ostatnich lat dzięki produkcji pożądanych na rynku komponentów motoryzacyjnych, zastosowanym technologiom i dynamicznej ekspansji, stał się ekspertem i liderem w swojej dziedzinie. Zapewnia jedne z najlepszych na ternie Śląska warunków pracy.

Zadania:

  • prowadzenie projektów ciągłego doskonalenia (lean, kaizen, six sigma),
  • zarządzanie projektami,
  • dzienna analiza procesów produkcyjnych, problemów jakościowych,
  • wykorzystywanie narzędzi jakościowych m. in. FTA, Diagram Ishikawy, 5WHY, Burza mózgów, SPC itd.,
  • tworzenie i przedstawianie raportów związanych z wynikami analiz oraz postępem projektów,
  • tworzenie harmonogramów i planów działań.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami [Harmonogramowanie, zarządzanie czasem, podsumowywanie etapów projektów, zarządzanie zasobami ludzkimi itd.],
  • analityczne myślenie, umiejętności statystyczne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Firma oferuje:

  • pracę w firmie, będącej jedną z największych inwestycji na terenie śląska,
  • możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i zróżnicowane możliwości rozwoju,
  • liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne zarobki,
  • pakiet benefitów (regularne premie, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, dofinansowanie do stołówki i inne).

Dodano dnia: 11-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji