Kucharz / Kucharka niemiecka umowa NA STAŁE

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Kucharz / Kucharka niemiecka umowa NA STAŁE Miejsce pracy: Gortlitz (, Niemcy) Nr ref.: Kucharz / Kucharka Branża: - Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka - Obsługa klienta - Praca fizyczna Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Opis stanowiska:

Szukasz stałej pracy na niemieckiej umowie, bezpośrednio w restauracji? Chcesz się rozwijać zawodowo i zarabiać dobre pieniądze ? Ta oferta stworzona jest dla Ciebie !

Zakres obowiązków kucharza / kucharki:

  • przyrządzanie posiłków dla gości restauracji
  • aktywny udział w tworzeniu menu

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz / kucharka

Oferujemy:

  1. Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z restauracją
  2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minimum 60 % kosztów wynajmu przez pracodawcę
  3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne
  4. Płatne urlopy i premie świąteczne
  5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  6. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld)
  7. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec

... oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Wyślij CV lub dzwoń

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'

Dodano dnia: 11-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji