Fizjoterapeuta

Lokalizacja: Jarosławiec

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Fizjoterapeuta Miejsce pracy: Jarosławiec (zachodniopomorskie, Polska) Branża: - Lekarze / Opieka medyczna - Inne Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Nadmorski Resort posiadający ponad 430 pokoi. Oddalony 350m od morza. Posiadamy własny Aquapark- kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych z podgrzewaną wodą.
W Panoramie Morskiej organizowane są:
- rodzinne pobyty wypoczynkowe
- weekendy Spa & Wellness
- turnusy rehabilitacyjne

www.panorama-morska.pl

Opis stanowiska:

- wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych
- konsultacje
- doraźna pomoc w recepcji

Wymagania:

- wykształcenie wyższe: mgr lub licencjat
- komunikatywność ,
- opanowanie ,
- umiejętność pracy w zespole ,
- mile widziane umiejętności w prowadzeniu zajęć z aerobiku

Oferujemy:

- atrakcyjne zarobki
- praca bardzo rozwojowa ze względu na charakter Resortu- m.in. turnusy rehabilitacyjne , kontrakt z NFZ

Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca pracy

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz
dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dodano dnia: 11-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji