Kierowca kat. C (na wywrotkę czteroosiową)

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Kierowca kat. C (na wywrotkę czteroosiową) Miejsce pracy: (Cała Polska), Polska Nr ref.: K Branża: - Budownictwo - Praca fizyczna - Transport / Spedycja / Logistyka Forma współpracy: pierwsza praca Forma zatrudnienia: pełen etat

Firma Kopart Piotr Zbysiński powstała w 1997roku, od początku swojej działalności działamy na rynku budowlanym, w szczególności zajmujemy się robotami ziemnymi, transportem.

Opis stanowiska:

  • kierowca wywrotki czteroosiowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne i bardzo konkurencyjne warunki finansowe
  • wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • praca również w sezonie zimowym
  • miłą atmosferę pracy

Aplikacja:
Tel. kont. 602-579-271
E-Mail: biuro@kopart.pl

KOPART Piotr Zbysiński
Wygoda 9a, 05-480 Karczew,

Tel. kom:(+48) 602 579 271
www.kopart.pl ; e-mail: biuro@kopart.pl;

NIP:  532 134 06 76; REGON:  012625682

Dodano dnia: 11-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji