Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Asystent ds. kadr i płac

Lokalizacja: Jarosławiec

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Asystent ds. kadr i płac Miejsce pracy: Jarosławiec (zachodniopomorskie, Polska) Branża: - Administracja biurowa - Human Resources / Zasoby ludzkie - Stanowiska asystenckie - Kadry / Wynagrodzenia - Rekrutacja / Employer Branding Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Nadmorski Resort posiadający ponad 430 pokoi. Oddalony 350m od morza. Posiadamy własny Aquapark- kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych z podgrzewaną wodą.
W Panoramie Morskiej organizowane są:
- rodzinne pobyty wypoczynkowe
- weekendy Spa & Wellness
- turnusy rehabilitacyjne

www.panorama-morska.pl

Opis stanowiska:

- redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę w różnego rodzaju mediach,
- przygotowywanie kryteriów rekrutacyjnych,
- analiza aplikacji,
- obsługa kadrowo-płacowa pracowników (kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników
- nadzór nad obowiązkowymi badaniami lekarskimi pracowników, jak również nad szkoleniami BHP
- rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
- przygotowywanie zestawień dotyczących płac
- wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- dobra organizacja czasu, odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość i uczciwość
- kreatywne myślenie i samodzielność w działaniu,
- dobra komunikacja interpersonalna

Oferujemy:

- możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
- praca wśród profesjonalistów w swojej dziedzinie
- podnoszenie poziomu wiedzy i kwalifikacji

Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca pracy (do dyspozycji rower na dojazdy do pracy)

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz
dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dodano dnia: 11-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji