Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Koordynator Regionu - Polska Centralna

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: 3743

Branża:

- Budownictwo
- Obsługa klienta
- Sprzedaż
- Inżynieria / Technika / Produkcja
- Usługi profesjonalne
- Nieruchomości / Budownictwo

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: średnie

Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Naszym Klientem jest zagraniczna firma, producent i dostawca licencjonowanych i specjalistycznych elementów do montażu instalacji elektrycznych i samitarnych. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu poprzez obsługę obecnych klientów i pozyskanie nowych z obszaru Polski Centralnej.

Zadania:

  • podtrzymanie współpracy i opieka nad dotychczasowymi Klientami,

  • pozyskiwanie nowych Klientów,

  • prowadzenie prezentacji produktów i urządzeń,

  • doradztwo techniczne z zakresie oferowanych produktów,

  • sporządzanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych,

  • raportowanie realizowanych zadań do Centrali krajowej i zagranicznej,

  • realizacja budżetu sprzedaży,

  • gromadzenie informacji o rynku, konkurencji oraz proponowanie wszelkich koniecznych działań, mających na celu rozwój sprzedaży, podniesienie satysfakcji Klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, mile widziane budownictwo, elektryka,

  • doświadczenie w sprzedaży dla branży budowlanej, instalacyjnej  (zdobywanie nowych klientów, prezentacje produktów, negocjacje warunków handlowych),

  • znajomość zagadnień technicznych związanych z branżą budowlaną,

  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność i systematyczność,

  • zdolności techniczne i konstruktorskie.

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system prowizji i premię roczną,

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz nowych kompetencji w międzynarodowej organizacji,

  • międzynarodowe szkolenia

  • niezbędne narzędzia pracy  (samochód służbowy, laptop, telefon).

Dodano dnia: 07-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji