Specjalista ds. sprzedaży nowych mediów

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Lubisz nawiązywać nowe kontakty i budować relacje biznesowe z ludźmi? Dołącz do nas i zostań WILKIEM ZE SZLAK STREET!

NAZWA STANOWISKA:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY NOWYCH MEDIÓW

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla usług marketingu społecznościowego realizowanych przez grupę click community sp. z o.o. poprzez:

- Budowanie i utrzymanie aktywnego portfela klientów należących do grupy click community sp. z o.o.
- Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.
- Opracowywanie koncepcji sprzedaży oraz przygotowywanie spersonalizowanych ofert i prezentacji sprzedażowych.
- “Zarządzanie relacjami z klientami” – koordynowanie spotkań i utrzymywanie kontaktów poprzez wykorzystanie takich systemów jak CRM, Asana.com, Kalendarz Google, Firmowa skrzynka email, Google Dokumenty, Google Drive.
- Monitorowanie i raportowanie wyników kampanii reklamowych klientów podczas ich trwania i po ich zakończeniu.
- Aktywna współpraca z innymi działami firmy w procesie obsługi klienta i realizacji przedmiotów umowy.
- Ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji w zakresie sprzedaży, marketingu internetowego i branży social media.
- Śledzenie najnowszych trendów w marketingu internetowym i społecznościowym.

WYMAGANIA:

- Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług marketingowych.
- Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.
- Prawo jazdy kat. B
- Dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi
- Dobra znajomość MS Office
- Inicjatywa, konsekwencja i skuteczność działania
- Ukierunkowanie na realizację celów
- Łatwość nawiązywania nowych kontaktów i budowy relacji.
- Wiedza o marketingu Internetowym i aktywność w mediach społecznościowych.
- Łatwość prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych.
- Doskonała organizacja czasu i systematyczność działania.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

- Dokładnie opisana ŚCIEŻKA KARIERY, określona na 2 lata wraz z progresywnym wynagrodzeniem.
- Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla uznanych marek oraz praca nad innowacyjnymi startupami o globalnym zasięgu.
- Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów i marketerów, od których można się wiele nauczyć.
- Własny system szkoleń z najnowszych trendów w marketingu Internetowym, branży social media, technologii, startupach oraz sprzedaży bezpośredniej.
- Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze.

Dodano dnia: 20-06-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji