Telefoniczny Konsultant ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja: Opole

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Jesteśmy Organizacją, która ma na celu szeroko rozumianą edukację energetyczną. Naszym celem jest doradztwo oraz zwiększenie zysków dla podmiotów gospodarczych w zakresie energii elektrycznej i paliwa gazowego. Ważnym aspektem naszej działalności jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o konieczności racjonalnego użytkowania źródeł energii.

Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU CALL CENTER
Miejsce pracy: Opole

Obowiązki:

• Telefoniczna obsługa klientów Firmy: przyjmowanie zgłoszeń oraz rozwiązywanie problemów
• Telefoniczna akwizycja produktów Firmy
• Zapewnienie odpowiedniego obiegu informacji w relacji z klientami

Wymagania:

• Sprawna komunikacja i umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
• Wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Dobra organizacja pracy
• Chęć nauki i rozwoju
• Rzetelność i dokładność
• Umiejętność obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych

Oferujemy:

• Pełną samodzielność w pracy
• Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu premiowego
• Pełny pakiet profesjonalnych szkoleń, stała opieka oraz wsparcie managera
• Niezbędne narzędzia pracy
• Udział w wydarzeniach firmowych
• Pracę w miłej atmosferze z nowoczesnym zapleczem

Dodano dnia: 28-05-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji