Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pacjentów

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pacjentów Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Branża: - Obsługa klienta/Call Center - Służba zdrowia Umiejętności: - Telefoniczna obsługa klientów - rejestracja pacjentów - bezpośrednia obsługa klienta - Obsługa klienta indywidualnego - Telefoniczna i mailowa obsługa klienta - Obsługa klienta - Obsługa pacjenta

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia Pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Coś o Tobie:

  • masz już pierwsze doświadczenia zawodowe, doświadczenie w obsłudze klienta lub branży medycznej będzie dużym atutem
  • filmy anglojęzyczne oglądasz bez napisów/lektora (poziom B1)
  • angażujesz się w 100% w to co robisz, a dodatkowo nie boisz się podejmowania nowych wyzwań
  • jesteś samodzielny w działaniu i posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod wpływem presji czasu lub stresu
  • wyróżniasz się inicjatywą i  odpowiedzialnością
  • szukasz pracy, która wyróżni Twoje CV w przyszłości

Twoje obowiązki:

  • obsługa pacjentów (udzielanie informacji, umawianie i odwoływanie wizyt i badań, przyjmowanie płatności, przyjmowanie zapotrzebowań (np. na wystawienie recepty))
  • aktywne promowanie i sprzedaż produktów oraz usług (zachęcanie pacjentów do korzystania produktów i usług)

Pracując u nas oferujemy Ci:

  • wynagrodzenie podstawowe + premię
  • realne możliwości awansu już po 6 miesiącach (jasna ścieżka rozwoju pracownika)
  • możliwość zdobycia fajnego doświadczenia zawodowego
  • codzienne wsparcie zespołu
  • fantastyczną atmosferę pracy
  • na umowę o pracę szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Dodano dnia: 23-05-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji