Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Dla naszego Klienta – światowego lidera na rynku usług biznesowych, w szczególności kadrowo-płacowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds wsparcia sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na tym stanowisku:

Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami firmy
Umawianie spotkań biznesowych z osobami decyzyjnymi po stronie klienta
Realizacja planów oraz ścisła współpraca z Kierownikami Regionalnymi
Praca w CRM
Uczestnictwo w kampaniach marketingowych

Wymagania:

Doświadczenie w zakresie telefonicznego kontaktu z klientem biznesowym
Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji biznesowych
Chęć rozwoju i poszerzania kompetencji w sektorze usług B2B
Wysoka komunikatywność
Ukierunkowanie na realizację założonych celów
Nastawienie na pracę indywidualną oraz zespołową
Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana

Firma oferuje:

Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
Rozwój zawodowy i poszerzanie wiedzy eksperckiej
Pracę w stabilnym zespole i uczestnictwo w międzynarodowych projektach
Nowoczesne środowisko pracy
Dodatkowe benefity m.in. ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, świeże owoce w biurze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres kbiernacka@chronosconsulting.com oraz klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Dodano dnia: 09-05-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji