Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna
Ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków.

Cechują nas rozwiązania oparte na wiedzy i nowatorskie pomysły, których wynikiem są innowacyjne, oryginalne, opatentowane produkty, sprzedawane w ponad dwudziestu krajach.

Obecnie do pracy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta zagranicznego

OPIS STANOWISKA:
• Utrzymywanie kontaktów biznesowych z klientami firmy
• Koordynacja komunikacji pomiędzy Klientem, a firmą - w tym współpraca z magazynem firmy w zakresie realizacji zamówień,
• Nadzór nad terminowością realizacji zamówień
• Przygotowanie pełnej dokumentacji sprzedażowej i posprzedażowej
• Utrzymywanie dobrej, długoterminowej relacji z Klientami
• Udział w spotkaniach handlowo-biznesowych, targach branżowych

PROFIL KANDYDATA:
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
• Doświadczenie w posprzedażowej obsłudze klienta
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym program Excel)
• Umiejętność planowania pracy i ustalania priorytetów;
• Silna motywacja w realizacji wyznaczonych zadań
• Samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę
• Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

OFERUJEMY:
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie farmaceutycznej
• Przyjazne środowisko pracy w miłym i zgranym zespole;
• Pracę w stabilnej firmie;
• Współtworzenie firmy silnie skoncentrowanej na rozwoju;
• Pakiet niezbędnych narzędzi służbowych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV droga elektroniczną na adres: rekrutacja@biomed.pl

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (Administratorem danych zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 2014r. poz. 1182 jest IBSS BIOMED S.A., Al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków)”.
Dane przetwarzane będą w związku z prowadzoną rekrutacją. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do podanych przez siebie danych oraz prawo ich poprawiania .

Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 13-04-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji