Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Młodszy Analityk ze znajomością SQL lub VBA/ Wsparcie Klienta

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, firmy z branży wsparcia technologicznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
• Wsparcie klientów korporacyjnych w zakresie produktów firmy
• Analiza pojawiających się problemów, rekomendacja bądź działania naprawcze (zarówno funkcjonalne, jak i techniczne czyli poprzez wykorzystanie technik troubleshooting'owych, diagnoza i naprawa problemów w kodzie aplikacji)
• Tworzenie rozwiązania problemów i umieszczanie ich w Bazie Wiedzy dostępnej dla klientów i partnerów firmy na całym świecie

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego B2
• Mocne podstawy znajomości baz danych SQL lub VBA
• Znajomość języków programowania ( np. Java, Silver, HTML, C++, inne)
• Doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej lub finansowej
• Komunikatywność i otwartość

Z naszej strony zapewniamy:
• Zatrudnienie w stabilnej firmie o doskonałej renomie, w oparciu o umowę o prace
• Pracę w bardzo dogodnej lokalizacji
• Zatrudnienie w godzinach biznesowych 9.00-17.00
• Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
• Możliwość rozwoju

Dodano dnia: 04-04-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji