Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Wsparcie techniczne z jezykiem niemieckim i angielskim/ branża muzyczna

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji specjalizującej się w usługach IT i wsparcia technicznego, poszukujemy kandydata na stanowisko:

LOCATION: Wrocław
JO-1803-404492

Twoje zadania:
Poszukujemy osób na stanowisko związane z technicznym wsparciem znanego serwisu muzycznego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za rozwiązywanie kwestii technicznych i problemów klientów niemieckojęzycznych.

Zakres obowiązków:
• Zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników jednego z najpopularniejszych muzycznych serwisów internetowych
• Rozwiazywanie bieżących problemów technicznych drogą mailową i telefonicznie
• Dbałość o najwyższy poziom świadczonych usług

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego ( preferowany poziom C1)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( preferowany poziom B2)
• Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i Macintosh
• Znajomość innych systemów, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Praca w ciekawym, międzynarodowym środowisku, w bardzo fajnej atmosferze
• Atrakcyjne warunki finansowe i szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: lekcje języka obcego, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, imprezy firmowe, strefa chill-out i inne
• Opcja wsparcia relokacyjnego

Dodano dnia: 21-03-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji