Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska)
Nr ref.: MSS/037/JKA

Branża:

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • sprzedaż usług firmy

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi Klientami firmy

  • udział w spotkaniach handlowych z Klientami

  • bieżące raportowanie działań handlowych

Wymagania:

  • minimum półroczne doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w firmie o profilu outsourcingowym)

  • komunikatywność, otwartość, charyzma

  • kreatywność w pozyskiwaniu Klienta

  • predyspozycje sprzedażowe

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie (dogodna lokalizacja w centrum miasta)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o premie

  • kursy językowe (płatne w 100% przez pracodawcę)

  • elastyczne godziny pracy

  • bogaty pakiet socjalny (wyjazdy integracyjne, dofinansowanie do karty sportowej, bonusy świąteczne i urodzinowe, prezenty na Mikołajki dla pracowników i ich dzieci)

Dodano dnia: 17-02-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji