Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Młodszy Analityk Sprzedaży

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe
Orientacja na rozwój kariery w rozwoju produktu, konsultingu międzynarodowym lub sprzedaży
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość niemieckiego i innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
Znajomość branży IT Security, Telekomunikacja lub Telemedycyna
Wysokie umiejętności komunikacyjne
Doświadczenie w prezentacjach biznesowych oraz negocjacjach handlowych
Znajomość prawa z zakresu zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:

Udział w tworzeniu specyfikacji technicznej i biznesowej oferowanych rozwiązań
Współpraca z działem sprzedaży oraz z zespołami produkcyjnymi
Udział w pracy nad przygotowaniem części technicznej oferty przy współpracy z programistami
Rozumienie i stałe śledzenie trendów technologicznych oraz identyfikacja możliwości biznesowych
Różnorodne działania sprzedażowe, kontakt z Klientem, w tym spotkania oraz obecność na targach i konferencjach
Udział w przygotowaniu materiałów promocyjnych oferty biznesowej
Współpraca z Kierownikiem produktu oraz działem marketingu i sprzedaży
Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz premię zależną od osiąganych wyników
Liczne wyzwania zawodowe i możliwość dynamicznego rozwoju
Sprzedaż innowacyjnych rozwiązań
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Współpraca z zespołem profesjonalistów
Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach
Niezbędne narzędzia pracy

Dodano dnia: 13-02-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji