Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

KONSULTANT DS. ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH

Lokalizacja: Lublin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska:

Analiza, interpretacja wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu informatycznego
Opracowanie i konsultowanie koncepcji rozwiązań, projektowanie i modelowanie architektury systemu w oparciu o wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne
Identyfikowanie punktów integracji oraz wymagań migracji danych i systemów teleinformatycznych
Planowanie wdrożenia systemu teleinformatycznego pod kątem kosztów i korzyści, ryzyka i bezpieczeństwa
Konsultowanie koncepcji rozwiązań teleinformatycznych z dostawcami technologii
Udział i wystąpienia w konferencjach, prezentacjach dla Klientów
Tworzenie dokumentacji projektowanego systemu
Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne
Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie analizy i projektowania systemów informatycznych
Umiejętność szacowania pracochłonności i harmonogramowania prac
Umiejętność prowadzenia prezentacji oraz przeprowadzania negocjacji
Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Umiejętność analitycznego myślenia
Gotowość do wyjazdów służbowych
Znajomość wymagań technicznych baz danych
Praktyczna znajomość systemów operacyjnych oraz serwerów aplikacji
Wiedza dotycząca modelowania procesów biznesowych
Oferujemy:

Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
Różnorodne i prestizowe projekty
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach

Dodano dnia: 12-02-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji