Doradca Klienta

Lokalizacja: Marki

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

W chwili obecnej do nowo otwieranego marketu w Markach poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Zapewnianie profesjonalnej obsługi w sklepie
- Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
- Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI
- Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI

WYMAGANIA:

- Komunikatywność
- Inicjatywa
- Umiejętność obsługi komputera
- Znajomość asortymentu jednego z działów marketu OBI będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę bez okresu próbnego
- Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych
- Prywatną opiekę medyczną
- Możliwość rozwoju i awansu, szkolenia i certyfikaty
- Odzież roboczą
- Wyjścia integracyjne
- Elastyczny grafik pracy
- Wyprawki szkolne dla dzieci
- Świadczenia świąteczne

ABY ZAAPLIKOWAĆ, uzupełnij formularz dostępny pod podanym linkiem:

Dodano dnia: 07-02-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT