Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

KASJER/KA TYGODNIÓWKI-14zł/h brutto

Lokalizacja: Piła

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Piła (wielkopolskie, Polska)
Nr ref.: KP/1/1/18

Branża:

- Obsługa klienta – Sprzedaż – Kasjerzy – Artykuły spożywcze / Alkohol / Tytoń

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: średnie

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: PIŁA

Opis stanowiska:

- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;
– terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę;
– dobra organizacja pracy własnej

Wymagania:

- możliwość pracy na zmiany;
– aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych;
– dyspozycyjność do pracy;
doświadczenie na stanowisku mile widziane

Oferujemy:

- wypłaty wynagrodzenia w systemie tygodniowym- stawka godzinowa-14 zł brutto;
– umowa zlecenie z pełnym ZUS-em;
– zwrot kosztów wyrobienia książeczki, gdy przepracujesz 80 godzin;
– szkolenie z obsługi kasy fiskalnej- bezpłatne

Jeżeli znasz osobę, która poszukuje pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.

*oferta pracy tymczasowej

APLIKUJ: WYŚLIJ CV
ZADZWOŃ DO NAS-ODDZWONIMY: 790 790 445
NAPISZ sms o treści: praca Piła
PRZYJDŹ DO BIURA: POZNAŃ UL. TOWAROWA 35, PIĘTRO 5 (PN-PT 9:00-17:00)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)”

Dodano dnia: 13-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji