Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Programista .NET

Lokalizacja: Warszaw

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Programista .NET Miejsce pracy: Warszaw (mazowieckie, Polska) Nr ref.: NET/JPL Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

Telewizja Polska S.A.

poszukuje kandydatek i kandydatów zainteresowanych pracą w Ośrodku - TVP Technologie jako

Zadania:

Na osobę, która dołączy do naszego zespołu czekają wyzwania związane z projektowaniem
i programowaniem systemów IT dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych

w Polsce. Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie m.in. implementowanie rozwiązań sterujących grafiką w czołowych produkcjach telewizyjnych w Polsce.

Poszukujemy pasjonata nowych technologii:

  • lubiącego wyzwania,
  • swobodnie poruszającego się w .NET,
  • ze znajomością WPF  oraz MVVM (Prism lub Caliburn),
  • ze znajomością MS SQL,
  • ze znajomością Entity Framework,
  • mile widziana znajomość WCF.

Oczekujemy również:

  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji oraz kontakt z supportem technicznym,
  • znajomości wzorców oprogramowania,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wysokich standardów pracy.

Wyższe wykształcenie techniczne, podstawy grafiki, umiejętności analityczne będą mile widziane.

Pracując w TVP będziesz mieć możliwość:

  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców,
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach, a wyniki pracy będziesz mógł/mogła zobaczyć w domu na ekranie TV,
  • kontaktu z najnowszymi technologiami i narzędziami,
  • korzystania z kart sportowych i programu opieki medycznej.

Preferowana forma współpracy: kontrakt B2B lub umowa o pracę

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłanie swojego CV za pomocą 'Aplikuj Teraz' w terminie do 12 lutego 2018 r.

W temacie maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz kodu rekrutacji - "NET/JPL".

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zmieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach wdla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość przysługującego mi prawa do wglądu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie”.

Dodano dnia: 13-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji