Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Analityk ds. Widowni TV

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Analityk ds. Widowni TV Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: Analityk TV/JPL Branża: - Badania i rozwój - Media / Sztuka / Rozrywka - Sprzedaż Forma zatrudnienia: pełen etat

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek zainteresowanych pracą
w Zespole ds. Wsparcia Sprzedaży Biura Reklamy TVP S.A. jako

Świat cyfr i danych to Twój żywioł. Dzięki biegłości w ich analizie wyciągasz wnioski, znajdujesz przekonujące argumenty wspierające klientów w podejmowaniu decyzji zakupowych. Koledzy handlowcy uwielbiają Cię za te zdolności. Twoja moc wypływa

z doświadczenia w operowaniu danymi i/lub wykorzystywaniu programów/narzędzi analitycznych.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • analiza widowni telewizyjnej linearnej i nielinearnej oraz  audytorium online,
  • oparta na danych identyfikacja obszarów przewagi konkurencyjnej,
  • opracowywanie argumentacji prosprzedażowej na użytek zespołów handlowych, raportów i prezentacji.

Idealny kandydat posiada:

  • przynajmniej podstawową wiedzę na temat parametrów widowni telewizyjnej i audytorium online,
  • popartą doświadczeniem łatwość analizy i syntezy danych,
  • umiejętność formułowania przekonujących wniosków, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań prosprzedażowych,
  • umiejętność pracy w MS Excel na poziomie średniozaawansowanym (tabele przestawne, funkcje wyszukiwania i adresu),
  • zdolność do pracy pod presją i asertywność, przy wysokiej kulturze osobistej,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • znajomość przynajmniej niektórych z programów do analizy widowni telewizyjnej (np. Arianna, Xpert, narzędzia Markdata) i audytorium online (rodzina narzędzi Gemius (PBI, Adreal, Traffic Stream, Prism), narzędzia Google (Adwords, Analytics, SSP/DSP, Trends) i narzędzi socialmedia (Brand24, Sotrender) - będzie istotnym atutem, choć nie wymogiem bezwzględnym.

Nasza oferta dla Ciebie:

  • praca w największej telewizji w Polsce,
  • praca przy produkcie: dynamicznie rozwijającej się reklamie wideo, mobile,
  • otoczenie młodego, profesjonalnego zespołu,
  • rozwój kompetencji, poszerzanie wiedzy z zakresu rynku mediów interaktywnych i telewizyjnych,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Preferowana forma zatrudnienia - umowa o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać w terminie do 31.01.2018 r., za pomocą 'Aplikuj Teraz'.

W tytule e-maila prosimy podać imię, nazwisko i kod referencyjny "Analityk TV/JPL".

Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia okresu przyjmowania aplikacji.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieścić oświadczenie: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość przysługującego mi prawa do wglądu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie”.

Dodano dnia: 13-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji