Technik Studia

TELEWIZJA POLSKA S. A. , Array

Technik Studia Miejsce pracy: mazowieckie, Polska Branża: - Inżynieria - Praca fizyczna Forma zatrudnienia: pełen etat

Telewizja Polska S.A.

poszukuje kandydatek i kandydatów zainteresowanych współpracą z Telewizyjną Agencją Informacyjną, na stanowisku

Zadania:

  • konfiguracja, obsługa i utrzymanie poprawnego działania infrastruktury technicznej,
  • obsługa urządzeń i opieka nad sprzętem zainstalowanym w studiach i reżyserkach,
  • realizacja techniczna audycji studyjnych,
  • diagnoza i usuwanie awarii sprzętu.

Oczekujemy:

  • min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na takim samym lub pokrewnym stanowisku przy produkcji telewizyjnej,
  • wykształcenia technicznego/kierunkowego, min. średniego,
  • podstawowej znajomości, obsługi i konfiguracji urządzeń: mikserów wizji, dźwięku, światła, krosownic automatycznych, techniki oświetleniowej, serwerów i ekranów multimedialnych,
  • umiejętności rozwiązywania problemów i radzenia sobie w sytuacjach stresujących podczas pracy na żywo,
  • znajomości języka angielskiego (dokumentacja techniczna),
  • uprawnień SEP do 1 kV,
  • elastyczności i dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę z największą telewizją i jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce,
  • współpracę profesjonalnego zespołu Działu Techniki,
  • kontakt z najnowszymi technologiami i narzędziami,
  • możliwość śledzenia z bliska interesujących wydarzeń, jakie współtworzy nasza firma,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • dogodną lokalizację w centrum, w pobliżu stacji metra Świętokrzyska.

Stała współpraca, kontrakt B2B.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłanie

do 12 lutego 2018 r. CV, listu motywacyjnego za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'

W temacie maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz kodu rekrutacji - 'technik studia/JPL'.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość przysługującego mi prawa do wglądu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie”.