Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista w Zespole Rozliczeń

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: DPOK/Warszawa

Branża:

- Bankowość
- Doradztwo / Konsulting
- Obsługa klienta

Forma zatrudnienia: pełen etat

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Powierniczego do pracy w Warszawie na stanowisku:

Główne zadania:

  • Ewidencja papierów wartościowych

  • Obsługa rozliczeń transakcji na papierach wartościowych, w tym transakcji w ramach rynku niepublicznego

  • Prowadzenie i obsługa depozytu papierów wartościowych

  • Realizacja innych operacji związanych z papierami wartościowymi

  • Ewidencja księgowa dokumentów

Wymagania:

  • Co najmniej sześcio-miesięczne doświadczenie na stanowisku związanym z ewidencją papierów wartościowych

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Doskonała umiejętność organizacji pracy

  • Dokładność, skrupulatność i komunikatywność

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę

  • Mile widziana znajomość programu Custody2 i licencja specjalisty ds. ewidencji

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze księgowości w dużej instytucji finansowej

  • Dobrą atmosferę pracy

w terminie 14 dni od daty emisji ogłoszenia.

W formularzu prosimy koniecznie podać numer referencyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 13-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji