Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista w Zespole Rozliczeń

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Specjalista w Zespole Rozliczeń Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: DPOK/Warszawa Branża: - Bankowość - Doradztwo / Konsulting - Obsługa klienta Forma zatrudnienia: pełen etat

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Powierniczego do pracy w Warszawie na stanowisku:

Główne zadania:

  • Ewidencja papierów wartościowych
  • Obsługa rozliczeń transakcji na papierach wartościowych, w tym transakcji w ramach rynku niepublicznego
  • Prowadzenie i obsługa depozytu papierów wartościowych
  • Realizacja innych operacji związanych z papierami wartościowymi
  • Ewidencja księgowa dokumentów

Wymagania:

  • Co najmniej sześcio-miesięczne doświadczenie na stanowisku związanym z ewidencją papierów wartościowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy
  • Dokładność, skrupulatność i komunikatywność
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Mile widziana znajomość programu Custody2 i licencja specjalisty ds. ewidencji

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze księgowości w dużej instytucji finansowej
  • Dobrą atmosferę pracy

w terminie 14 dni od daty emisji ogłoszenia.

W formularzu prosimy koniecznie podać numer referencyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 13-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji