SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Most Wanted Doradztwo Personalne , Cały kraj

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY Miejsce pracy: Piaseczno (mazowieckie, Polska) Nr ref.: SWS/2017/MF Branża: - Energetyka - Sprzedaż Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Dla Naszego Klienta działającego w obszarze produkcji urządzeń elektroenergetycznych poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.

Opis stanowiska:

  • obsługa zamówień i administrowanie danymi w systemie sprzedażowym,
  • udział w pozyskiwaniu i obsłudze klientów,
  • współpraca z dostawcami,
  • współpraca ze specjalistami ds. techniczno-handlowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • dbanie o jakość i budowanie relacji z klientami,
  • aktywny udział w projektach sprzedażowych,
  • samodzielne prowadzenie przydzielonych procesów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku oraz udział w wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (mile widziane techniczne),
  • zmysł handlowy i zdolności organizacyjne,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz nastawienie na realizację zadań,
  • systematyczność oraz umiejętność organizacji własnej pracy,
  • znajomość j. angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane),

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki finansowe,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • po okresie próbny możliwość skorzystania z mieszkania służbowego.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą ,,aplikuj''.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'