Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Piaseczno (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: SWS/2017/MF

Branża:

- Energetyka
- Sprzedaż

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Dla Naszego Klienta działającego w obszarze produkcji urządzeń elektroenergetycznych poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.

Opis stanowiska:

  • obsługa zamówień i administrowanie danymi w systemie sprzedażowym,

  • udział w pozyskiwaniu i obsłudze klientów,

  • współpraca z dostawcami,

  • współpraca ze specjalistami ds. techniczno-handlowych,

  • przygotowywanie raportów i analiz,

  • dbanie o jakość i budowanie relacji z klientami,

  • aktywny udział w projektach sprzedażowych,

  • samodzielne prowadzenie przydzielonych procesów sprzedażowych,

  • monitorowanie rynku oraz udział w wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (mile widziane techniczne),

  • zmysł handlowy i zdolności organizacyjne,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz nastawienie na realizację zadań,

  • systematyczność oraz umiejętność organizacji własnej pracy,

  • znajomość j. angielskiego,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane),

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • bardzo dobre warunki finansowe,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w młodym dynamicznym zespole,

  • po okresie próbny możliwość skorzystania z mieszkania służbowego.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą ,,aplikuj''.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'

Dodano dnia: 13-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji