Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Inżynier Wsparcia Informatycznego (1 linia wsparcia)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Inżynier Wsparcia Informatycznego (1 linia wsparcia) Miejsce pracy: Warszawa (Mazowieckie, Polska) Nr ref.: IWI/2016/MF Branża: - IT - Administracja - IT - Rozwój oprogramowania Forma zatrudnienia: pełen etat

Dla Naszego międzynarodowego Klienta, realizującego zaawansowane projekty informatyczne poszukujemy dynamicznych i ambitnych Kandydatów na w/w stanowisko.

Opis stanowiska:

  • Instalacja i konfiguracja systemów komputerowych,
  • Wsparcie powdrożeniowe Klientów,
  • Wsparcie techniczne w zakresie systemów IT;
  • Rozwiązywanie problemów kompatybilności sprzętowej;
  • Nadzorowanie systemów wewnętrznych;
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub/i posiadanie wiedzy i umiejętności technicznych,
  • Znajomość środowisk Microsoft, MS Server, MS Active Directory,
  • Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie,
  • Umiejętność zrozumienia i analizy potrzeb klientów,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność organizacji pracy oraz zarządzania czasem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i liczne benefity,
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz poznania nowych technologii nie tylko w strukturze Firmy,
  • Realną możliwość samodzielnego decydowania o kierunku rozwoju kompetencji zawodowych
  • Pracę w zgranym zespole i pełnym wyzwań środowisku międzynarodowym;
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów w przyjaznej atmosferze,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do karty na zajęcia sportowe,
  • Niezbędne narzędzia i materiały pracy.
  • Ubezpieczenie medyczne po wstępnym okresie zatrudnienia.

Dodano dnia: 13-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji