Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Inżynier Wsparcia Informatycznego (1 linia wsparcia)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Warszawa (Mazowieckie, Polska)
Nr ref.: IWI/2016/MF

Branża:

- IT - Administracja
- IT - Rozwój oprogramowania

Forma zatrudnienia: pełen etat

Dla Naszego międzynarodowego Klienta, realizującego zaawansowane projekty informatyczne poszukujemy dynamicznych i ambitnych Kandydatów na w/w stanowisko.

Opis stanowiska:

  • Instalacja i konfiguracja systemów komputerowych,

  • Wsparcie powdrożeniowe Klientów,

  • Wsparcie techniczne w zakresie systemów IT;

  • Rozwiązywanie problemów kompatybilności sprzętowej;

  • Nadzorowanie systemów wewnętrznych;

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub/i posiadanie wiedzy i umiejętności technicznych,

  • Znajomość środowisk Microsoft, MS Server, MS Active Directory,

  • Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie,

  • Umiejętność zrozumienia i analizy potrzeb klientów,

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Umiejętność organizacji pracy oraz zarządzania czasem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i liczne benefity,

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz poznania nowych technologii nie tylko w strukturze Firmy,

  • Realną możliwość samodzielnego decydowania o kierunku rozwoju kompetencji zawodowych

  • Pracę w zgranym zespole i pełnym wyzwań środowisku międzynarodowym;

  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów w przyjaznej atmosferze,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie do karty na zajęcia sportowe,

  • Niezbędne narzędzia i materiały pracy.

  • Ubezpieczenie medyczne po wstępnym okresie zatrudnienia.

Dodano dnia: 13-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji