Kierownik Produkcji (konstrukcje drewniane)

Most Wanted Doradztwo Personalne , Zielona Góra

Kierownik Produkcji (konstrukcje drewniane) Miejsce pracy: Zielona Góra (lubuskie, Polska) Nr ref.: KP/2017/MF Branża: - Inżynieria - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Dla Naszego Klienta działającego w zakresie konstrukcji drewnianych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Planowanie, koordynacja i nadzór nad całą produkcją stoisk targowych;
  • Zarządzanie grupą stolarzy, elektryków, malarzy itp.
  • Wyznaczanie zadań podległemu zespołowi;
  • Szkolenie nowych pracowników;
  • Nadzór nad terminowością wykonywanych zleceń;
  • Produkcja stoisk w magazynie oraz ich montowanie i demontowanie na targach na terenie całej Europy, głównie Niemcy, Francja, Hiszpania i Włochy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w produkcji i montażu konstrukcji drewnianych bądź w podobnej branży;
  • Wykształcenie lub/i wiedza z zakresu stolarki i obróbki drewna;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i planowania szczegółów produkcji;
  • Umiejętność dowodzenia zespołem pracowników: stolarzy, elektryków, malarzy i innych;
  • Znajomość maszyn do cięcia drewna, pił maszyn CNC i innych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znajomość języka angielskiego lub innych języków;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych z zespołem w celu montażu i demontażu stoisk na targach - w razie potrzeby;
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy;
  • Obowiązkowe prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bardzo dobre warunki pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę w firmie na silnej pozycji na rynku międzynarodowym;
  • Możliwości kariery i profesjonalnego rozwoju;
  • Możliwość odbywania podróży zagranicznych;

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'