Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Project Manager (konstrukcje drewniane)

Lokalizacja: Zielona Góra

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Zielona Góra (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: MP/2017/MF

Branża:

- Inżynieria
- Produkcja
- Transport / Spedycja / Logistyka

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Dla Naszego Klienta działającego w zakresie konstrukcji drewnianych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem produkcji stoisk targowych dla Klientów polskich i zagranicznych;

  • Nadzorowanie budowy stoisk przez pracowników produkcyjnych;

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym;

  • Kontaktowanie się z organizatorami targów w celu przygotowania projektów i akceptacji planów budowy;

  • Koordynacja projektów zgodnie z wymaganiami Klientów;

  • Kontrola jakości wykonania stoisk;

  • Podróże do miejsc wystawowych na terenie całej Europy w celu nadzorowania projektu i koordynacji prac pomiędzy pracownikami a klientami oraz władzami targów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w logistyce lub pokrewnych dziedzinach;

  • Doświadczenie w branży wystawowej (Projektowania i Konstrukcji) jest mile widziane.

  • Wykształcenie kierunkowe lub techniczne (mile widziane architektoniczne lub z dziedziny projektowania wnętrz)

  • Umiejętności zarządzania zespołem;

  • Umiejętność zarządzania projektami;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku);

  • Mile widziana znajomość innych języków (np. niemiecki, francuski, hiszpański, włoski);

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Europy;

  • Prawo jazdy obowiązkowe.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Bardzo dobre warunki pracy;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Pracę w firmie na silnej pozycji na rynku międzynarodowym;

  • Możliwości kariery i profesjonalnego rozwoju;

  • Możliwość odbywania podróży zagranicznych;

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania aktualnego cv za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'

Dodano dnia: 13-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji