Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Młodszy Administrator IT/Inżynier Wsparcia Technicznego

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: MAI/IW/2015/MF

Branża:

- IT - Administracja
- IT - Rozwój oprogramowania

Forma zatrudnienia: dowolna forma zatrudnienia

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży nowych technologii,  poszukujemy doświadczonych i dynamicznych Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wsparcie techniczne w zakresie systemów IT;

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;

  • Współpraca i kontakt z klientami oraz dostawcami w zakresie wsparcia technicznego;

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

  • Tworzenie nowych aplikacji bazodanowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne;

  • Znajomość języka Java, baz danych SQL oraz systemu Linux;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Dobrej organizacji pracy własnej i zespołu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Interesującą i niezależną pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Możliwość rozwoju wśród najlepszych specjalistów;

  • Możliwość samodzielnego decydowania o kierunku rozwoju zawodowego;

  • Dobre warunki pracy w nowoczesnej firmie;

  • Dofinansowanie do karty Multisport

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą 'Aplikuj teraz'

Dodano dnia: 13-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji