Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik Warsztatu Produkcyjnego

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Piaseczno (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: PWP/AB/0922

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Dla naszego Klienta, firmy z zajmującej się projektowaniem, produkcją, oraz dystrybucją elementów dla potrzeb automatyki przemysłowej, maszyn, urządzeń i wyposażenia warsztatowego, poszukujemy wykwalifikowanego Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Montaż mechaniczny urządzeń elektroenergetycznych,

• Wykonywanie prac ślusarskich, oraz spawalniczych,

• Obsługa palnika gazowego,

• Produkcja urządzeń według specyfikacji technicznej.

Wymagania:

• Duże zdolności manualne,

• Dobra znajomość rysunku technicznego,

• Wykształcenie min. średnie techniczne, lub zawodowe,

• Duża samodzielność, dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

• Mile widziane: umiejętność obsługi tokarki, lub frezarki.

Oferujemy:

• Umowę o pracę po odbyciu 1-3 miesięcznego okresu próbnego,

• Możliwość zakwaterowania,

• Możliwość doskonalenia zawodowego (kursy, zdobywanie uprawnień).

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Dodano dnia: 13-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji