Pracownik Warsztatu Produkcyjnego

Most Wanted Doradztwo Personalne , Cały kraj

Pracownik Warsztatu Produkcyjnego Miejsce pracy: Piaseczno (mazowieckie, Polska) Nr ref.: PWP/AB/0922 Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Dla naszego Klienta, firmy z zajmującej się projektowaniem, produkcją, oraz dystrybucją elementów dla potrzeb automatyki przemysłowej, maszyn, urządzeń i wyposażenia warsztatowego, poszukujemy wykwalifikowanego Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Montaż mechaniczny urządzeń elektroenergetycznych,
• Wykonywanie prac ślusarskich, oraz spawalniczych,
• Obsługa palnika gazowego,
• Produkcja urządzeń według specyfikacji technicznej.

Wymagania:

• Duże zdolności manualne,
• Dobra znajomość rysunku technicznego,
• Wykształcenie min. średnie techniczne, lub zawodowe,
• Duża samodzielność, dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
• Mile widziane: umiejętność obsługi tokarki, lub frezarki.

Oferujemy:

• Umowę o pracę po odbyciu 1-3 miesięcznego okresu próbnego,
• Możliwość zakwaterowania,
• Możliwość doskonalenia zawodowego (kursy, zdobywanie uprawnień).

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.