Mechanik

Most Wanted Doradztwo Personalne , Stara Iwiczna

Mechanik Miejsce pracy: Stara Iwiczna (mazowieckie, Polska) Nr ref.: Nr ref.: M/2017/ML Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Dla naszego Klienta, firmy z branży mechanicznej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

MECHANIK

Miejsce pracy: Stara Iwiczna (cała Polska w zależności od miejsca instalacji)

Nr ref.: M/2017/ML

Opis stanowiska:

  • instalacja urządzeń w lokalizacji klienta na terenie Polski;

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie techniczne;
  • znajomość instalacji elektrycznych, podstaw automatyki i hydrauliki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunków technicznych
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
  • umiejętność tzw. 'złotej rączki'
  • dostępność do zbiórki na delegację z okolic Piaseczna
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski (3-5 dni w tygodniu lub kilkanaście   dni
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o mowę o pracę,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Pakiet ciekawych szkoleń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość elastycznego ustalenia dni wolnych i dni pracujących

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą ,,aplikuj''.