Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Monter Urządzeń Elektroenergetycznych

Lokalizacja: Piaseczno

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Piaseczno (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: PWM/2017/MF

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: średnie

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Dla naszego Klienta, firmy z zajmującej się produkcją, oraz dystrybucją elementów dla potrzeb wyposażenia warsztatowego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Montaż mechaniczny urządzeń elektroenergetycznych;

  • Wykonywanie prac ślusarskich oraz spawalniczych;

  • Obsługa palnika gazowego;

  • Produkcja urządzeń według specyfikacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie techniczne lub zawodowe;

  • Duże zdolności manualne;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Duża samodzielność, dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki;

  • Mile widziana znajomość obsługi tokarki lub frezarki;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po odbyciu 1-3 miesięcznego okresu próbnego;

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii;

  • Pracę w godzinach od 8 do 16 - dostępną od zaraz;

  • Możliwość zakwaterowania;

  • Szkolenia wstępne;

  • Możliwość doskonalenia zawodowego (kursy, zdobywanie uprawnień) oraz awansu;

  • Rekrutacja składa się z II etapów

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pomocą 'Aplikuj teraz'

Dodano dnia: 13-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji