Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Konsultant - Sprzedawca

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Konsultant - Sprzedawca Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: KSMA0118 Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: średnie Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Opis stanowiska:

- Profesjonalne doradztwo i obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,

- Dbałość o ekspozycję salonu sprzedaży,

- Realizacja nałożonych budżetów sprzedażowych.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie,

- Minimum 1- rok doświadczenia w obsłudze klienta detalicznego,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Dobra znajomość pakietu MS Office,

- Komunikatywność i kreatywność,

- Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Dodano dnia: 13-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji