Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Chemik/Farmaceuta - Kierownik laboratorium

Lokalizacja: Jaworzno

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Jaworzno (śląskie, Polska)
Nr ref.: 155165

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami jak i małymi firmami na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy : Trzebinia

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i organizacja pracy laboratorium - planowanie i zapewnienie ciągłości pracy laboratorium, koordynacja i nadzór pracy podległego zespołu

  • nadzór nad terminowym wykonywaniem zleceń w laboratorium

  • wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi i instrumentalnymi

  • opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości

  • współpraca z jednostkami badawczymi oraz klientami przy realizacji prac badawczo – rozwojowych

  • znajomość przepisów, procedur, etc., związanych z wykonywanymi zadaniami

  • opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych, w tym poszukiwanie nowych rozwiązań oraz optymalizacja już istniejących pod kątem efektywności ekonomicznej

  • opracowanie raportów i sprawozdań z prowadzonych badań

  • rozwiązywanie problemów badawczych, technicznych/aparaturowych

  • nadzór nad aparaturą i odczynnikami

  • przygotowanie warsztatu pracy pod kątem realizacji zaplanowanych badań i projektów

  • przygotowywanie laboratorium do wdrożenia systemów jakościowych

  • opracowywanie nowych procedur badawczych i ogólnych, aktualizacja i optymalizacja procedur już istniejących

  • przygotowanie danych do kalkulacji kosztów oraz cen usług i badań wyspecyfikowanych w zapytaniach ofertowych kierowanych do laboratorium analiz instrumentalnych

  • tworzenie ofert i kierowanie ich do klientów

  • czynny udział w tworzeniu i poszerzaniu oferty ITM, poszukiwanie nowych kierunków badań i usług

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego o profilu chemicznym/farmaceutycznym

  • minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku kierownika laboratorium chemicznego

  • zapewnienie QC i QA

  • umiejętności budowania zespołu

  • doświadczenia w badaniach z zakresu analizy klasycznej i instrumentalnej

  • bardzo dobrej znajomości technik analitycznych i obsługi wysokowyspecjalizowanej aparatury laboratoryjnej (m.in.IPC-MS,  HPLC-MS, GC-MS, HPLC-UV/VIS, spektrometr, inne)

  • doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym i wiedza z zakresu zarządzania systemem jakości w Laboratorium opartym o normę PN-EN ISO 17025 będą dodatkowym atutem

  • doświadczenia w zakresie opracowywania, wdrażania i walidacji metod analitycznych

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • dociekliwości i konsekwencji w rozwiązywaniu problemów badawczych, technicznych/aparaturowych

  • dokładności w realizacji zadań oraz umiejętności poprawnego wyciągania wniosków

  • dobrej organizacji pracy, sumienności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę pracy

  • budowanie własnego zespołu

  • samodzielne stanowisko pełne wyzwań

  • możliwość czynnego uczestniczenia w procesie budowania i rozwoju nowej jednostki o profilu B+R

  • pracę przy ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnej infrastruktury

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji