Samodzielny specjalista ds. Księgowych i Kadrowych w Transporcie Międzynarodowym

Promix , Dąbrowa Górnicza

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (śląskie, Polska)
Nr ref.: 155172

Firma Promix – Leszek Wojdas działa na rynku transportowym od 2012 roku. Najważniejszy dla nas jest wysoki poziom oferowanych usług. Oferujemy transport na terenie całego kraju oraz transport międzynarodowy naczepami typu cysterna, silos, chłodnia.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Samodzielny specjalista ds. Księgowych i Kadrowych w Transporcie Międzynarodowym.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza.
Region: śląski.

Zadania:

  • prowadzenie i kontrola dokumentów księgowych;
  • przygotowywanie dokumentów do kontroli skarbowych i innych instytucji Państwowych (PIT, ZUS);
  • kompleksowe prowadzenie spraw kadrowo-płacowych dla 10 pracowników;
  • prowadzenie akt pracowniczych;
  • ewidencja czasu pracy kierowcy/comiesięczna analiza czasu jazdy, przerw i odpoczynków;
  • rozliczanie umów o pracę i cywilnoprawnych;
  • rozliczenie delegacji krajowych i zagranicznych;
  • rozliczenie płacy minimalnej w Unii Europejskiej – MILOG, LOI MACRON, ORAZ WSZYSTKICH KRAJÓW, KTÓRE WPROWADZIŁY PŁACE MINIMALNE;
  • analiza danych pod kątem przestrzegania przez kierowców przepisów rozporządzenia WE561/2006 zawiera wykaz naruszeń wraz z odpowiadającymi im wysokościami mandatów nakładanych przez ITD.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym;
  • doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • znajomość zasad rachunkowości oraz prawa pracy;
  • znajomość programów pakietu MS Office; Płatnik/CDN Optima lub Symfonia;
  • systematyczność, obowiązkowość, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • samodzielne stanowisko dające wiele możliwości pokazania swojej wiedzy i kompetencji jak i jej poszerzania;
  • pracę w małym zespole;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, lub wymiar czasu pracy do negocjacji;
  • stabilne zatrudnienie;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • pakiet benefitów.