Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Samodzielna/y księgowa/y z doświadczeniem

Lokalizacja: Sosnowiec

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Sosnowiec (śląskie, Polska)
Nr ref.: 155179

Jesteśmy firmą, która od 1993 roku działa w branży związanej z zarządzaniem nieruchomościami. Obsługujemy zarówno wspólnoty mieszkaniowe jak i klientów indywidualnych. Obok wieloletniego doświadczenia, naszym największym atutem są ludzie, ponieważ uczymy się od najlepszych, a także stale kształcimy następców. Jeżeli poszukujesz pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku, a także miejsca, w którym będziesz mógł się rozwijać to z całą pewnością nasza firma jest dla Ciebie najlepszym wyborem.

Twoje zadania to przede wszystkim:

  • obsługa księgowa wspólnot mieszkaniowych.

Wymagania:

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • masz doświadczenie w obsłudze księgowej wspólnot mieszkaniowych;
  • masz doświadczenie w rozliczaniu mediów, wody, CO w spółdzielniach mieszkaniowych (miele widziane);
  • znasz obsługę programu SŁONIE (miele widziana);
  • jesteś osobą zorientowaną w przepisach księgowych;
  • posiadasz zdolności organizacyjne (samodzielność);
  • obsługujesz pakiet MS Office w stopniu podstawowym;
  • lubisz rozmawiać przez telefon oraz kontakt z ludźmi (troskliwość);
  • potrafisz rozpoznawać potrzeby rozmówców;
  • cechuje Cię bystry umysł i pracowitość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wynagrodzenie, które wraz z Twoją wiedzą i umiejętnościami wzrasta;
  • pracę w młodym, lubiącym się, a zarazem doświadczonym zespole;
  • urozmaicony zakres realizowanych zadań;
  • miejsce pracy Sosnowiec, z możliwością przeniesienia do biura w Będzinie, Dąbrowie Górniczej lub Katowicach jeżeli sytuacja będzie tego wymagała;
  • fundusz świadczeń socjalnych;
  • premia do 30%.

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji