Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Programista Java

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Programista Java Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: JAVA/JPL Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

Telewizja Polska S.A.

poszukuje kandydatek i kandydatów

zainteresowanych pracą w Ośrodku - TVP Technologie jako

Jeśli jesteś osobą lubiącą ciekawe wyzwania, interesują Cię nowe technologie,

chcesz pracować w rozwijającym się zespole, a dodatkowo chciałbyś poznać świat telewizji, w którym dane liczymy w terabajtach,

zapraszamy do złożenia aplikacji.

Twoje zadania to:

  • projektowanie i programowanie systemów IT,
  • implementacja rozwiązań w zespole projektowym w oparciu o analizę wymagań,
  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespół QA,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • wsparcie merytoryczne członków zespołu.

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka JAVA,
  • dobra znajomość J2EE,
  • znajomość JPA/Hibernate, Web Services,
  • znajomość SQL i baz danych (Oracle i MSSQL),
  • znajomość Eclipse, SVN/GIT, Maven,
  • znajomość Angulara będzie atutem,
  • mile widziana znajomość ba NoSQL,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej,
  • znajomość wzorców oprogramowania,
  • staranność, dokładność.

Dodatkowym atutem będzie

  • wykształcenie wyższe techniczne, oraz
  • doświadczenie w pracy z FFMPEG.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych, nowatorskich projektach,
  • dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń.

Współpraca kontrakt B2B lub umowa o pracę.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłanie CV

do 12 lutego 2018 za pomocą 'Aplikuj Teraz'

W tytule maila prosimy wpisać kod rekrutacji 'JAVA/JPL'.

Do kolejnych etapów rekrutacji zaprosimy wybrane osoby.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie przez TVP S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Woronicza 17, moich danych osobowych, dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r nr 101, poz.926 ze zm.).

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji