Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Programista PLSQL/ Powerbuilder

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Programista PLSQL/ Powerbuilder Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: PLSQL/JPL Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

Telewizja Polska S.A.

poszukuje do zespołu Ośrodka - TVP Technologie kandydata na stanowisko:

Na osobę, która dołączy do naszego zespołu czekają wyzwania

związane z projektowaniem i programowaniem systemów IT dla Biura Reklamy jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce.

Zadania na tym stanowisku:

  • implementowanie rozwiązań opartych o analizę wymagań,
  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Zespół QA,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej, a także
  • wsparcie merytoryczne dla zespołu.

Szukamy:

  • pasjonata nowych technologii, lubiącego wyzwania,
  • swobodnie poruszającego się w SQL i bazach danych Oracle,
  • z dobrą znajomością PLSQL,
  • posiadającego doświadczenie w projektach wdrożeniowych,
  • znającego SVN/GIT, Maven,
  • znającego jeden z języków programowania C++, C#, java, PHP,

Dodatkowym atutem będzie znajomość Powerbuilder oraz warsztatu analitycznego.

Oczekujemy również:

  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • znajomości wzorców oprogramowania,
  • wysokich standardów pracy,
  • wyższego wykształcenia technicznego - mile widziane.

Pracując w TVP będziesz mieć możliwość:

  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców,
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach,
  • kontaktu z najnowszymi technologiami i narzędziami,
  • udziału w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • korzystania z kart sportowych i programu opieki medycznej,
  • być blisko interesujących wydarzeń, jakie współtworzy nasza firma.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, elastyczny czas pracy.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłanie do 12 lutego 2018 r.

CV, z podaniem dostępności i oczekiwań finansowych, za pomocą 'Aplikuj Teraz'.

W temacie maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz kodu rekrutacji - 'PLSQL/JPL'.

Do kolejnych etapów rekrutacji zaprosimy wybrane osoby.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość przysługującego mi prawa do wglądu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie”.

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji