Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Młodszy Doradca Klienta Zamożnego

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (śląskie, Polska)
Nr ref.: MDP/Bielsko-Biała

Branża:

- Bankowość
- Doradztwo / Konsulting
- Finanse / Ekonomia

Forma zatrudnienia: pełen etat

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.

Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych

instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Zdobywaj doświadczenie i rozwijaj swoje talenty zawodowe na stanowisku:

Główne zadania:

  • Aktywne wspieranie Doradców Prestige podczas procesu sprzedaży usług finansowych

  • Wspieranie Doradców Prestige w zarządzaniu portfelem Klientów

  • Zapewnienie obecnym i potencjalnym Klientom profesjonalnej obsługi

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami segmentu Prestige

Wymagania:

  • Znajomość zasad funkcjonowania rynku pieniężnego i kapitałowego

  • Doświadczenie w sprzedaży wymagającej identyfikacji indywidualnych potrzeb klientów

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem

  • Ukierunkowanie na realizacje zadań i osiąganie założonych celów biznesowych

  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do ludzi

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, pakiet socjalny, w tym opiekę medyczną

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Perspektywy rozwoju i awansu w ramach międzynarodowej instytucji finansowej

  • Profesjonalne szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji