Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja: Mysłowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Mysłowice (śląskie, Polska)
Nr ref.: SM/M

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

ZADANIA

  • Współpraca z agencjami reklamowymi i drukarniami przy tworzeniu i druku materiałów reklamowych

  • Aktywne prowadzenie działań social media, portale branżowe

  • Analiza rynku konkurencji, produktów, mediów

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy

  • Projektowanie i realizacja kampanii promocyjnych

  • Koordynacja programów lojalnościowych

  • Realizacja działań marketingowych z partnerami handlowymi

  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych

  • Kształtowanie wizerunku firmy

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie

  • Doświadczenie w dziale marketingu lub agencji reklamowej

  • Znajomość narzędzi Shopper & Trade Sales & Marketing

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość statystyki i ekonometrii w zakresie analiz marketingowych i badania rynku

  • Doskonała znajomość języka polskiego, umiejętność pisania i redagowania tekstów marketingowych oraz promocyjnych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Organizacja pracy własnej, kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

OFERUJEMY

  • Samodzielne stanowisko

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Umowa o pracę

Kontakt:

LEMAR Electric sp. z o.o.

ul. Katowicka 104

41-400 Mysłowice

tel. + 48 32 316 61 13 wew. 122

tel. + 48 697-697-716

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji