Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja: Mysłowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Specjalista ds. Marketingu Miejsce pracy: Mysłowice (śląskie, Polska) Nr ref.: SM/M Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

ZADANIA

  • Współpraca z agencjami reklamowymi i drukarniami przy tworzeniu i druku materiałów reklamowych
  • Aktywne prowadzenie działań social media, portale branżowe
  • Analiza rynku konkurencji, produktów, mediów
  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy
  • Projektowanie i realizacja kampanii promocyjnych
  • Koordynacja programów lojalnościowych
  • Realizacja działań marketingowych z partnerami handlowymi
  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych
  • Kształtowanie wizerunku firmy

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w dziale marketingu lub agencji reklamowej
  • Znajomość narzędzi Shopper & Trade Sales & Marketing
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość statystyki i ekonometrii w zakresie analiz marketingowych i badania rynku
  • Doskonała znajomość języka polskiego, umiejętność pisania i redagowania tekstów marketingowych oraz promocyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Organizacja pracy własnej, kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

OFERUJEMY

  • Samodzielne stanowisko
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowa o pracę

Kontakt:

LEMAR Electric sp. z o.o.
ul. Katowicka 104
41-400 Mysłowice
tel. + 48 32 316 61 13 wew. 122
tel. + 48 697-697-716

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji