KASJER/KASJERKA - 17zł/h brutto (STUDENCI 18 zł brutto/h) WYPŁATY W CZWARTKI

FallWork Sp. z o.o. , Poznań

KASJER/KASJERKA – 17zł/h brutto (STUDENCI 18 zł brutto/h) WYPŁATY W CZWARTKI
Miejsce pracy: Poznań (Wielkopolskie, Polska)
Nr ref.: KS/2/12/18

Branża:

- Obsługa klienta – Sprzedaż

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisku:

KASJER / KASJERKA

Opis stanowiska:

- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;
– terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę;
– obsługa klientów;

Wymagania:

- aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna;
– dyspozycyjność do podjęcia pracy

Oferujemy:

- wynagrodzenie -stawkę godzinową 17zł STUDENCI -> 18 zł brutto;
– szkolenie z obsługi kasy fiskalnej
-zwrot kosztów wyrobienia książeczki po przepracowaniu 80 godzin
– wypłaty wynagrodzenia co czwartek – TYGODNIÓWKI

Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.
*oferta pracy tymczasowej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

PRZYJDŹ DO BIURA: POZNAŃ UL. TOWAROWA 35, PIĘTRO 5 (PN-PT 9:00-17:00)
ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 445  NAPISZ sms o treści: praca Poznań
APLIKUJ: WYŚLIJ CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)”