Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. BHP / Koordynator z językiem angielskim

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska)
Nr ref.: BHP

Branża:

- BHP / Ochrona środowiska
- Budownictwo
- Edukacja / Szkolenia

Forma współpracy: praktyki

Forma zatrudnienia: dowolna forma zatrudnienia

Dla dużego zagranicznego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Stały nadzór BHP na budowie/projekcie Inżynieryjnym

  • Kontrole BHP

  • Raportowanie stanu BHP

  • Szkolenia BHP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy) lub wykształcenie podyplomowe w zakresie Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • inny język obcy mile widziany

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • znajomość programów komputerowych MS Office

  • asertywność

  • zdolności komunikacyjne

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana

  • wiedza z zakresu Bezpieczeństwa i Higiena Pracy

  • doświadczenie w pracy na budowie mile widziane

Oferujemy:

  • ciekawą pełną wyzwań pracę

  • doświadczenie zdobyte podczas realnej pracy

  • szerokie możliwości rozwoju

  • awans oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, umiejętności i chęci

  • stabilne warunki zatrudnienia

Wymagane dokumenty

  • dyplom ukończenia uczelni o kierunku Bezpieczeństwo i Higiena pracy

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji