Administrator systemów magazynowych

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Grodzisk Mazowiecki

Administrator systemów magazynowych Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie, Polska) Nr ref.: ASM/063/AJĘ Branża:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Administrowanie stanami magazynowymi firmy
  • Administrowani danymi w systemie magazynowym
  • Przyjmowanie towaru i przygotowywanie wydań od strony systemu
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Tworzenie i uzupełnianie raportów
  • Współpraca z Kierownikiem magazynu oraz Kierownikami zmianowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci/ absolwenci logistyki)
  • Posiadanie bądź gotowość do wyrobienia książeczki sanepidu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie i chęć nauki
  • Kreatywność

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta po 3 msc
  • Praca w znanej w branży firmie
  • Praca na magazynie tranzytowym
  • Wynagrodzenie 3500 zł brutto/msc
  • Praca w systemie zmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Benefity w postaci m.in. prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, różnych zniżek