Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

HR Administrator z językiem niemieckim lub francuskim

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

HR Administrator z językiem niemieckim lub francuskim Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie, Polska) Nr ref.: HRA/049/TŁU Branża:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Zarządzanie administracją kadrową Pracowników
  • Przygotowanie dokumentów zatrudnieniowych, umów, zaświadczeń dla Pracowników
  • Ewidencjonowanie wniosków urlopowych i zwolnień lekarskich
  • Zarządzanie benefitami i flotą samochodową
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania Pracowników, pomoc w bieżących problemach
  • Współpraca z innymi działami zarówno w firmie, jak również po stronie Klienta
  • Praca zgodna z obowiązującymi standardami, polityką i procedurami w odniesieniu do ochrony danych osobowych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2) oraz znajomość jednego z języków - francuski lub niemiecki (min. B2)
  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zainteresowanie obszarem kadr mile widziane
  • Wysoka dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań i terminowość
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji w centrum miasta
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie - ok. 4500 brutto
  • Szkolenia wewnętrzne oraz możliwość rozwoju
  • Pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji